Pretraži smještaj

Pretraži smještaj  

Kategorija: O nama

Natječaji, pozivi i obavijesti

JAVNI NATJEČAJ za zasnivanje radnog odnosa za radno mjesto TURISTIČKI INFORMATOR (sezonski poslovi) – 1 izvršitelj (m/ž) na određeno puno radno vrijeme , od 1.6. do 15.9.2022. Na temelju članka 18. stavka 6. i  članka 22. stavka 2. Zakona o turističkim zajednicama i promicanju hrvatskog turizma (Narodne novine broj 52/19 i 42/20), članka 4. Pravilnika […]

Dokumenti i izvješća TZO

2022. godina Izvješće o izvršenju programa rada za 2021. godinu Revizorsko izvješće o uvidu u financijske izvještaje za 2021. godinu Odluka o dodjeli sredstava iz programa Potpore manifestacijama u 2022. godini Program rada Turističke zajednice općine Funtana za 2022. godinu Mišljenje na Prijedlog godišnjeg programa rada TZ općine Funtana za 2022. godinu 2021. godina Metodologija […]

Zakonski akti i tijela Turističke zajednice

SKUPŠTINA I TURISTIČKO VIJEĆE Članovi Turističkog vijeća: Mladen Grgeta – mladen.grgeta@funtana.hr Dragan Pujas – dragan.pujas@plavalaguna.hr Orieta Valković – orieta.valkovic@plavalaguna.hr Damir Mendica – damir.mendica@plavalaguna.hr Andrea Štifanić – Andrea.Stifanic@valamar.com Sanda Bravar – Sanda.Bravar@maistra.hr Anđelko Bilandžić – delac@email.t-com.hr Marijan Božac – info@apartments-linet.com Laris Ritoša – apartmani.funtana@gmail.com Članovi Skupštine: Mladen Grgeta, predsjednik – mladen.grgeta@funtana.hr Igor Vidas – Igor.Vidas@plavalaguna.com Armando Žiković – Armando.Zikovic@plavalaguna.com Ivan Liović – Ivan.Liovic@plavalaguna.com Ivan Stojnić – Ivan.Stojnic@plavalaguna.com Lorena Radovčić – Lorena.Radovcic@plavalaguna.com […]

Pravo na pristup informacijama

Pravo na pristup informacijama koje posjeduje, kojima raspolaže ili koje nadzire Turistička zajednica općine Funtana uređeno je Zakonom o pravu na pristup informacijama (NN 25/13). Kriteriji za određivanje visine naknade stvarnih materijalnih troškova i troškova dostave informacije (NN 12/14); ispravak (NN 15/14). Zakonom se propisuju i načela prava na pristup informacijama, izuzeci od prava na […]

Zakoni i propisi iz turizma

Odluka o visini turističke pristojbe za 2023. Odluka o visini turističke pristojbe za 2022. Odluka o visini_turističke pristojbe za 2021. Odluka o visini turističke pristojbe za 2020. Zakon o turističkim zajednicama i promicanju hrvatskog turizma https://narodne-novine.nn.hr/clanci/sluzbeni/2019_05_52_990.html Zakon o turističkoj pristojbi https://narodne-novine.nn.hr/clanci/sluzbeni/2019_05_52_992.html Zakon o članarinama u turističkim zajednicama https://narodne-novine.nn.hr/clanci/sluzbeni/2019_05_52_991.html Zakon o ugostiteljskoj djelatnosti https://narodne-novine.nn.hr/clanci/sluzbeni/2015_08_85_1648.html Izmjene i […]

Turistička zajednica općine Funtana

Bernarda Borisia 2

HR – 52452 Funtana

 

Tel. +385 52 445 119

E-mail: info@funtana.com

Copyright 2016. Turistička zajednica općine Funtana